سیم‌کارت‌های آمریکایی در ایران؛ قرارداد همکاری بین رایتل و AT&T 0

سیم‌کارت‌های آمریکایی در ایران؛ قرارداد همکاری بین رایتل و AT&T

خبرگزاری نیویورک تایمز در خبری به این موضوع اشاره کرد که قراردادی بین دو اپراتور تلفن همراه رایتل و AT&T کشور آمریکا امضا شده که به واسطه‌ی آن گوشی‌های کاربران این اپراتور آمریکایی در ایران هم زنگ می‌خورند و قابل استفاده خواهند بود. در واقع افرادی که از این کشور به ایران می‌آیند می‌توانند به‌راحتی از گوشی خودشان استفاده کنند.

 

اینترنت اشیا؛ آشنایی با یک مفهوم نا‌‌آشنا 0

اینترنت اشیا؛ آشنایی با یک مفهوم نا‌‌آشنا

تصور کنید که کلیدتان را جا گذاشته‌اید و از خانه خارج شده‌اید، ناگهان زنگی متفاوت از گوشی‌تان به صدا در می‌آید. درواقع، درب هوشمند خانه، عملیات قفل در را ۳۰ ثانیه به تاخیر انداخته و به شما این فرصت را داده به داخل خانه پریده و کلید خود را بردارید. در مورد آینده‌ای دور صحبت نمی‌کنیم؛ فقط ساده‌ترین مثال از پیچیده‌ترین مفهوم سال‌های اخیر را برای‌تان به تصویر کشیدیم.

قابلیت‌های اشتراک و مدیریت عکس بیشتری به Google Photos اضافه می‌شود 0

قابلیت‌های اشتراک و مدیریت عکس بیشتری به Google Photos اضافه می‌شود

چند ماه پیش گوگل سرویس جدید Photos را به راه انداخت و این سرویس امروز به محبوبیت زیادی رسیده است. گوگل می‌گوید که Photos در حال حاضر بیش از ۵۰ میلیارد عکس و فیلم دارد. این موضوع هم دلیل مشخصی دارد: گوگل Photos رایگان است و نسخه‌ی اصلی و با کیفیت عکس‌هایی که در آن آپلود شده است را نگه می‌دارد. این سرویس هم‌چنین برنامه‌های مدیریتی زیادی دارد.