استوری به توان ۲، قابلیت جدید اینستاگرام در آپدیت جدید 0

استوری به توان ۲، قابلیت جدید اینستاگرام در آپدیت جدید

تلفن همراهتان را برمی‌دارید، عکس یا ویدیو می‌گیرید و آن را در استوری اینستاگرام به اشتراک می‌گذارید. حالا چه می‌شود یکی از دوستانتان جواب استوری شما را مثل خودتان با استوری دهد!؟ داستان از اینجا شروع می‌شود که هرچند وقت یک‌بار، اینستاگرام دست به کار می‌شود

 

 با نقشه گوگل از رفت و آمد دوستا‌ن‌تان با خبر شوید 0

با نقشه گوگل از رفت و آمد دوستا‌ن‌تان با خبر شوید

گوگل به تازگی ویژگی جدیدی را در اختیار کاربران سرویس نقشه خودش قرار داد. این ویژگی جدید باعث می‌شود که بتوانید مسیر رفت و آمدن دوستا‌ن‌تان را در لحظه ببینید. البته در این ویژگی خودتان باید مسیر را برای دیگران به اشتراک بگذارید و کسی نمی‌تواند همین‌طوری مسیر حرکت شما

 

 سیم‌کارت‌های آمریکایی در ایران؛ قرارداد همکاری بین رایتل و AT&T 0

سیم‌کارت‌های آمریکایی در ایران؛ قرارداد همکاری بین رایتل و AT&T

خبرگزاری نیویورک تایمز در خبری به این موضوع اشاره کرد که قراردادی بین دو اپراتور تلفن همراه رایتل و AT&T کشور آمریکا امضا شده که به واسطه‌ی آن گوشی‌های کاربران این اپراتور آمریکایی در ایران هم زنگ می‌خورند و قابل استفاده خواهند بود. در واقع افرادی که از این کشور به ایران می‌آیند می‌توانند به‌راحتی از گوشی خودشان استفاده کنند.

 

اینترنت اشیا؛ آشنایی با یک مفهوم نا‌‌آشنا 0

اینترنت اشیا؛ آشنایی با یک مفهوم نا‌‌آشنا

تصور کنید که کلیدتان را جا گذاشته‌اید و از خانه خارج شده‌اید، ناگهان زنگی متفاوت از گوشی‌تان به صدا در می‌آید. درواقع، درب هوشمند خانه، عملیات قفل در را ۳۰ ثانیه به تاخیر انداخته و به شما این فرصت را داده به داخل خانه پریده و کلید خود را بردارید. در مورد آینده‌ای دور صحبت نمی‌کنیم؛ فقط ساده‌ترین مثال از پیچیده‌ترین مفهوم سال‌های اخیر را برای‌تان به تصویر کشیدیم.

قابلیت‌های اشتراک و مدیریت عکس بیشتری به Google Photos اضافه می‌شود 0

قابلیت‌های اشتراک و مدیریت عکس بیشتری به Google Photos اضافه می‌شود

چند ماه پیش گوگل سرویس جدید Photos را به راه انداخت و این سرویس امروز به محبوبیت زیادی رسیده است. گوگل می‌گوید که Photos در حال حاضر بیش از ۵۰ میلیارد عکس و فیلم دارد. این موضوع هم دلیل مشخصی دارد: گوگل Photos رایگان است و نسخه‌ی اصلی و با کیفیت عکس‌هایی که در آن آپلود شده است را نگه می‌دارد. این سرویس هم‌چنین برنامه‌های مدیریتی زیادی دارد.