مقایسه سرعت اینترنت ایران در بخش ثابت و تلفن همراه با کشورهای برتر جهان

مقایسه سرعت اینترنت ایران در بخش ثابت و تلفن همراه با کشورهای برتر جهان

سایت Speedtest،‌ سرعت اینترنت کشورهای مختلف در بخش ثابت و تلفن همراه را مقایسه کرده و متاسفانه سرعت اینترنت ایران همچنان وضعیت مطلوبی در مقایسه با سایر کشورها ندارد.ربسیاری از کاربران در سراسر جهان برای سنجیدن میزان سرعت اینترنت خود از سایت Speedtest استفاده می‌کنند.

 

 

این سایت به تازگی در گزارشی به مقایسه سرعت اینترنت کشورهای مختلف جهان در بخش ثابت و تلفن همراه پرداخت و رتبه‌بندی کشورها را منتشر کرده است.

 

بر اساس آماری که توسط این سایت منتشر شده، کشور ما در بخش سرعت اینترنت ثابت در رتبه 105 جهان قرار دارد و از نظر سرعت اینترنت تلفن همراه نیز در رده 74 جهان جای گرفته است. طبق این گزارش،‌ سرعت متوسط دانلود مشترکان ایرانی در اینترنت تلفن همراه 15.27 مگابیت بر ثانیه بوده و ایران در این بخش 8 رتبه نسبت به ماه قبل صعود کرده اما همچنان در جایگاه نامناسب هفتاد و چهارم قرار گرفته است. در بخش اینترنت ثابت نیز سرعت متوسط دانلود 9.71 مگابیت بر ثانیه اعلام شده و ایران در این بخش نیز یک پله صعود را تجربه کرده است.

 

در این گزارش،‌ کشورهای سنگاپور و نروژ به ترتیب در صدر جدول رتبه‌بندی سرعت اینترنت ثابت و تلفن همراه قرار دارند. در ادامه، جدول رتبه‌بندی سرعت اینترنت کشورهای مختلف جهان را مشاهده می‌کنید:

 

 

 

 

 

منبع : gadgetnews

برچسب ها: سرعت اینترنت ایران , سرعت اینترنت , رتبه بندی سرعت اینترنت , اینترنت


نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است پس از تائید مدیر نمایان شود.
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید  1. هیچ نظری ثبت نشده است

    شما اولین نفر باشید !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA Image Reload Image