[گیمزکام ۲۰۱۶] Omen X؛ کامپیوتر جدید HP برای گیمرها 0

[گیمزکام ۲۰۱۶] Omen X؛ کامپیوتر جدید HP برای گیمرها

شرکت HP امروز کامپیوتر دسکتاپ جدیدی با نام Omen X را معرفی کرد که برای اجرای بازی‌های واقعیت مجازی و اجرای بازی‌ها با کیفیت ۴K مناسب خوهد بود؛ اما نکته‌ی جالب درباره‌ی این کامپیوتر ظاهر آن است. این کامپیوتر ظاهری مکعب مانند دارد و قطعات آن در بخش‌‌های مختلف این

 

Raspberry Pi 3 ؛ نسل جدید کوچک‌ترین کامپیوتر دنیا 0

Raspberry Pi 3 ؛ نسل جدید کوچک‌ترین کامپیوتر دنیا

شرکت Raspberry Pi به مناسبت چهارمین سال عرضه‌ی کامپیوترهای Raspberry Pi، مدل جدیدی از این دستگاه را با نام Raspberry Pi 3 معرفی کرد. کامپیوتر Raspberry Pi 3 با قیمت 35 دلار در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. کوچک‌ترین کامپیوتر دنیا در سال 2012 راهی بازار شد.

 

 

Horus؛ کیبورد جدید ایسوس مخصوص گیمرهای حرفه‌ای 0

Horus؛ کیبورد جدید ایسوس مخصوص گیمرهای حرفه‌ای

اگر سر و کارتان با کیبوردهای مختص بازی افتاده باشد، می‌دانید که شنیدن صدای کلیدها و حس فشردن هر کدام از آن‌ها، می‌تواند تجربه‌ای که از بازی کردن دارید را تغییر دهد. کیبوردهای مکانیکی هم دقیقا این حس را برای گیمرها تداعی می‌کنند. برای خواندن ادامه خبر با مای بی سی همراه باشید.

 

 

کامپیوتر ۹۹ دلاری کانگورو در جیب شما جا می‌شود 0

کامپیوتر ۹۹ دلاری کانگورو در جیب شما جا می‌شود

شرکت «این‌فوکوس» (InFocus) در ماه اکتبر کامپیوتر شخصی قابل حمل «کانگورو» (Kangaroo) را معرفی کرده بود و حالا با رونمایی این دستگاه در نمایشگاه CES می‌توانیم اولین نگاه را به آن داشته باشیم. با کانگورو نمی‌توان کارهای سنگین پردازشی یا اجرای هم‌زمان چند برنامه را انجام داد.