دانلود تلگرام برای اندروید Telegram 3.4/ Lagatgram 3.4/ Plus Messenger 3.4 0

دانلود تلگرام برای اندروید Telegram 3.4/ Lagatgram 3.4/ Plus Messenger 3.4

تلگرام برای اندروید Telegram 3.4.2 / Lagatgram 3.4.2 / Plus Messenger 3.4.2.3 تلگرام نام نرم افزاری حرفه ای و بسیار امن جهت گفتگوی سریع و مطمئن با دوستان ، اعضای خانواده و… از طریق اینترنت است. تلگرام به شما این امکان را می دهد که با یک ارتباط اینترنتی هرچند کم سرعت ، با کیفیت ترین ارتباط های آنلاین اینترنتی را با دوستان خودتان در نهایت امنیت تجربه کنید.

 

 

 دانلود Advanced Task Manager Pro 5.4.4 مدیریت حافظه و رم 0

دانلود Advanced Task Manager Pro 5.4.4 مدیریت حافظه و رم

dvanced Task manager pro 5.4.4 یک نرم افزار مدیریت گوشی برای سیستم عامل اندروید است. اگر دوست دارید حافظه رم گوشی خود را به خوبی مدیریت کنید و نرم افزارهای اضافی که ناخواسته باز شده اند و باعث کاهش سرعت گوشیتان شده است را ببندید میتوانید از نرم افزار Advanced Task manager pro استفاده کنید.شما به وسیله ی این نرم افزار میتوانید عمر باطری را مشاهده کنید.

 

 

 دانلود نرم افزار Lucky Patcher 6.0.0 – نرم افزار کرک کردن بازی و برنامه اندروید 0

دانلود نرم افزار Lucky Patcher 6.0.0 – نرم افزار کرک کردن بازی و برنامه اندروید

Lucky Patcher 6.0.0 یک نرم افزار برای حذف لایسنس برنامه ها و بازی برای سیستم عامل اندروید است. شاید برای شما پیش آمده است که نرم افزار یا بازی را نصب کرده اید ولی بخاطر اینکه رایگان نبود به شما ارور میداد. حالا شما میتوانید با برنامه Lucky Patcher تمام این نرم افزار و بازی ها را دور بزنید و از آن ها لذت ببرید.