دانلود بازی Zombie Frontier 3 1.33 – منطقه زامبی 3 برای اندروید + نسخه بی نهایت 1

دانلود بازی Zombie Frontier 3 1.33 – منطقه زامبی 3 برای اندروید + نسخه بی نهایت

نام یک بازی جدید برای دوست داران بازی هایی در سبک کشتن زامبی ها است. انگشت خود را بر روی ماشه نگه دارید و آماده شلیک کردن باشید ؛ چرا که ویروس خطرناکی که منجر به وقوع آخرالزمان شده است هم اکنون در پیش روی شماست. درصد بسیاری از جمعیت جهان به این ویروس مبتلا شده اند و تنها کافیست با کوچک ترین صدمه ، شما را نیز به آن آلوده کنند.

 

 

 دانلود بازی Battlefield Combat Nova Nation vBFI_2.5.10 – بتلفیلد برای اندروید + نسخه بی نهایت 0

دانلود بازی Battlefield Combat Nova Nation vBFI_2.5.10 – بتلفیلد برای اندروید + نسخه بی نهایت

Battlefield Combat Nova Nation vBFI_2.5.10 نسخه جدید بازی بتلفیلد در سبک اکشن می باشد که در سال 2015 برای اندروید عرضه شد.داستان این بازی درباره ی آینده می باشد که انسان پیشرفت های بسیار زیادی داشته است.اما باید بدانید که همیشه این پیشرفت ها در راه های خوب و درست استفاده نمی شوند.حالا که منابع کره ی زمین در حال اتمام و نابودی هستند،بعضی از انسان ها تصمیم به استفاده از صلاح های کشتار جمعی گرفته و می خواهند اکثر مردم جهان را به صورت جمعی از بین ببرند.

 

 

 دانلود بازی Infinite Flight Simulator 16.02.3 – دانلود بازی شبیه ساز پرواز برای آندروید 0

دانلود بازی Infinite Flight Simulator 16.02.3 – دانلود بازی شبیه ساز پرواز برای آندروید

Infinite Flight Simulator 16.02.3 یک بازی در سبک شبیه ساز پرواز با هواپیما برای سیستم عامل اندروید است. همیشه بازی های شبیه ساز در بین گیمرها طرفداران زیادی داشته و دارد, بعضی از این بازی های شبیه ساز بسیار زیبا هستند. حالا ما تصمیم داریم تا یک بازی با گرافیک عالی و شبیه ساز پرواز را با نام Infinite Flight Simulator برایتان در سایت قرار دهیم که امیدواریم از آن لذت ببرید. شما در این بازی به معنای واقعی یک شبیه ساز پرواز عالی را در اسمارت فون خود تجربه میکنید.

 

 

 دانلود بازی Boom Beach 24.208 – دانلود بازی بوم بیچ برای اندروید 2

دانلود بازی Boom Beach 24.208 – دانلود بازی بوم بیچ برای اندروید

Boom Beach 24.208 بازی محبوب در سبک استراتژیک می باشد که برای سیستم عامل اندروید می باشد. مناطق زیبایی که همچون بهشت جلوه نمایی می کند توسط دشمنان موردحمله واقع شده اند. شما باید امیدی برای جزیره نشینان باشید . در مقابل هجوم دشمنن از آنها دفاع کنید. جزیره نشینان به بردگی گرفته می شوند و به کارهای سخت واداشته می شوند. هدف شما در بازی کشف اسرار پنهان دشمنان و انجام اکتشافاتی چند در مجمع الجزایر خواهد بود. هم اکنون می توانید بازی Boom Beach را به طور مسقتیم دریافت نمایید.

 

 

 دانلود بازی Clash of Clans 8.116.11 – بازی کلش اف کلنز برای اندروید 0

دانلود بازی Clash of Clans 8.116.11 – بازی کلش اف کلنز برای اندروید

Clash of Clans 8.116.11 یکی از محبوبترین بازی های استراتژیک و جنگی برای سیستم عامل های اندروید تلفن های همراه و تبلت ها میباشد . قلعه خود را بسازید ، نیروهاتون رو تعلیم بدهید و با میلیون های بازیکن دیگر در سراسر جهان مبارزه کنید. در این بازی رایگان ، شما میتوانید قبیله ی خود را تشکیل دهید و وارد دنیای خشن و بی رحمی شوید که باید در آن علاوه بر اینکه از سرزمین خودتان دفاع میکنید ، به فکر تسخیر سرزمین های جدید و افزایش قلمروتان نیز باشید .

 

 

 دانلود بازی Kill Shot 2.8 – شلیک مرگبار برای اندروید + پول بی نهایت 0

دانلود بازی Kill Shot 2.8 – شلیک مرگبار برای اندروید + پول بی نهایت

Kill Shot 2.8 بازی جدید در سبک سری بازی های اکشن و اول شخص و متناسب گیمرهایی است که عاشق تیراندازی و شلیک با اسلحه های مدرن هستند ! در بازی Kill Shot شما در نقش یک مأمور مخفی برای اجرای مأموریت های خطرناک و کشنده وارد عمل می شوید ، در بازی شلیک مرگبار ، شما ضمن دسترسی به اسلحه های حرفه ای و مردن ، می توانید مهارت تیراندازی خود را تقویت و از آن برای اتمام مأموریت ها استفاده کنید. دانلود بازی Kill Shot در ادامه مطلب.

 

 

 دانلود بازی Touchgrind BMX 1.22 – دوچرخه سواری برای اندروید + دیتا + پول بی نهایت 0

دانلود بازی Touchgrind BMX 1.22 – دوچرخه سواری برای اندروید + دیتا + پول بی نهایت

Touchgrind BMX 1.22 بازی جدیدی در سبک دوچرخه سواری و به اجرا گذاری حرکات نمایشی است. در این بازی هیجان انگیز ، شما در نقش یک دوچرخه سوار ماهر و حرفه ای ظاهر می شوید که می بایست با به نمایش گذاشتن حرکات نمایشی ، در نقاط و پیست های مختلف جهان ، نفس ها را در سینه حبس کنید.

 

 

 دانلود بازی ELITE ARMY KILLER 1.0.2 – جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید 0

دانلود بازی ELITE ARMY KILLER 1.0.2 – جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید

ELITE ARMY KILLER 1.0.2 نام بازی جدیدی در سبک اکشن ، تیراندازی و اول شخص برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. شما یکی از نخبه های جنگی هستید ؛ یک تیرانداز حرفه ای و نخبه از ارتش که برای مردم و سرزمین مادری به جنگ می روید. نشانه گیری دقیقی را انجام داده و سپس شلیک کنید !

 

 

 دانلود بازی Alien Creeps TD 2.1.1 – خزش بیگانگان برای اندروید + پول بی نهایت 0

دانلود بازی Alien Creeps TD 2.1.1 – خزش بیگانگان برای اندروید + پول بی نهایت

Alien Creeps TD 2.1.1 بازی جدیدی در سبک استراتژیک برای گیمرهای گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. بازی Alien Creeps TD به عنوان برترین بازی استراتژیک در 30 کشور مختلف دنیا انتخاب شده است ، بیگانگان بر روی زمینه آمده اند و صلح و آرامش را از دنیا برده اند. آیا شما می توانید زمین را از این بلای تاریخی نجات دهید؟ نبردهایی حماسی و دیوانه وار را در دنیای هیجان انگیز و تخیلی Alien Creeps

 

 دانلود بازی FIFA 16 Ultimate Team 3.2.113 – بازی فوتبال فیفا 16 برای اندروید + دیتا 0

دانلود بازی FIFA 16 Ultimate Team 3.2.113 – بازی فوتبال فیفا 16 برای اندروید + دیتا

FIFA 16 Ultimate Team 3.2.113645 نام عنوانی محبوب در زمینه سری بازی های ورزشی و فوتبالی در دستگاه های اندروید و iOS است. سرانجام پس از مدت ها انتظار ، بازی رسمی فیفا 16 نیز برای دستگاه های اندروید عرضه شد ؛ تجربه ای لذت بخش از این بازی فوق العاده و گرافیکی را می توانید با بالاترین وضوح و کیفیت ممکن در پرچم داران جدید اندرویدی از قبیل HTC Nexus 9 و

 

 

 دانلود بازی Daytona Rush 1.8.8 – مسابقات اتومبیل رانی برای اندروید + پول بی نهایت 1

دانلود بازی Daytona Rush 1.8.8 – مسابقات اتومبیل رانی برای اندروید + پول بی نهایت

Daytona Rush 1.8.8 بازی جدیدی در سبک مسابقات اتومبیل رانی برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. مسابقات جالب و هیجان انگیز ماشین سواری را این بار در پیست های مخصوص تجربه کنید ، دنیایی رنگارنگ با وجود مجموعه ای از خودروهای مدرن و زیبا که هریک از آنان دارای قابلیت هایی منحصر به فرد هستند. در طول مسابقات می توانید با کشیدن انگشتتان بر روی صفحه 

 

 

 دانلود بازی Reckless Racing 3 1.1.8 –دانلود مسابقه بی پروا 3 برای اندروید + پول بی نهایت + دیتا 0

دانلود بازی Reckless Racing 3 1.1.8 –دانلود مسابقه بی پروا 3 برای اندروید + پول بی نهایت + دیتا

Reckless Racing 3 v1.0.9 بازی مسابقه ای حرفه با همراه با 9 فصل جذاب می باشد که برای سیستم عامل اندروید ارائه شده است. سری بازی های مسابقه ای محبوب مسابقات بی پروا بازگشته است ، این بار با مسیرهای آلوده تر ، مبارزات و رقابت های حماسی و بسیار هیجان انگیز در میان خودروها ، گرافیک فوق العاده چشم گیر ، اضافه شدن خودروها و کامیون های جدید و تعدادی دیگر از قابلیت های جدید