دانلود بازی Touchgrind BMX 1.22 – دوچرخه سواری برای اندروید + دیتا + پول بی نهایت 0

دانلود بازی Touchgrind BMX 1.22 – دوچرخه سواری برای اندروید + دیتا + پول بی نهایت

Touchgrind BMX 1.22 بازی جدیدی در سبک دوچرخه سواری و به اجرا گذاری حرکات نمایشی است. در این بازی هیجان انگیز ، شما در نقش یک دوچرخه سوار ماهر و حرفه ای ظاهر می شوید که می بایست با به نمایش گذاشتن حرکات نمایشی ، در نقاط و پیست های مختلف جهان ، نفس ها را در سینه حبس کنید.

 

 

 دانلود بازی ELITE ARMY KILLER 1.0.2 – جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید 0

دانلود بازی ELITE ARMY KILLER 1.0.2 – جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید

ELITE ARMY KILLER 1.0.2 نام بازی جدیدی در سبک اکشن ، تیراندازی و اول شخص برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. شما یکی از نخبه های جنگی هستید ؛ یک تیرانداز حرفه ای و نخبه از ارتش که برای مردم و سرزمین مادری به جنگ می روید. نشانه گیری دقیقی را انجام داده و سپس شلیک کنید !

 

 

 دانلود بازی Alien Creeps TD 2.1.1 – خزش بیگانگان برای اندروید + پول بی نهایت 0

دانلود بازی Alien Creeps TD 2.1.1 – خزش بیگانگان برای اندروید + پول بی نهایت

Alien Creeps TD 2.1.1 بازی جدیدی در سبک استراتژیک برای گیمرهای گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. بازی Alien Creeps TD به عنوان برترین بازی استراتژیک در 30 کشور مختلف دنیا انتخاب شده است ، بیگانگان بر روی زمینه آمده اند و صلح و آرامش را از دنیا برده اند. آیا شما می توانید زمین را از این بلای تاریخی نجات دهید؟ نبردهایی حماسی و دیوانه وار را در دنیای هیجان انگیز و تخیلی Alien Creeps

 

 دانلود بازی FIFA 16 Ultimate Team 3.2.113 – بازی فوتبال فیفا 16 برای اندروید + دیتا 0

دانلود بازی FIFA 16 Ultimate Team 3.2.113 – بازی فوتبال فیفا 16 برای اندروید + دیتا

FIFA 16 Ultimate Team 3.2.113645 نام عنوانی محبوب در زمینه سری بازی های ورزشی و فوتبالی در دستگاه های اندروید و iOS است. سرانجام پس از مدت ها انتظار ، بازی رسمی فیفا 16 نیز برای دستگاه های اندروید عرضه شد ؛ تجربه ای لذت بخش از این بازی فوق العاده و گرافیکی را می توانید با بالاترین وضوح و کیفیت ممکن در پرچم داران جدید اندرویدی از قبیل HTC Nexus 9 و

 

 

 دانلود بازی Daytona Rush 1.8.8 – مسابقات اتومبیل رانی برای اندروید + پول بی نهایت 1

دانلود بازی Daytona Rush 1.8.8 – مسابقات اتومبیل رانی برای اندروید + پول بی نهایت

Daytona Rush 1.8.8 بازی جدیدی در سبک مسابقات اتومبیل رانی برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. مسابقات جالب و هیجان انگیز ماشین سواری را این بار در پیست های مخصوص تجربه کنید ، دنیایی رنگارنگ با وجود مجموعه ای از خودروهای مدرن و زیبا که هریک از آنان دارای قابلیت هایی منحصر به فرد هستند. در طول مسابقات می توانید با کشیدن انگشتتان بر روی صفحه 

 

 

 دانلود بازی Reckless Racing 3 1.1.8 –دانلود مسابقه بی پروا 3 برای اندروید + پول بی نهایت + دیتا 0

دانلود بازی Reckless Racing 3 1.1.8 –دانلود مسابقه بی پروا 3 برای اندروید + پول بی نهایت + دیتا

Reckless Racing 3 v1.0.9 بازی مسابقه ای حرفه با همراه با 9 فصل جذاب می باشد که برای سیستم عامل اندروید ارائه شده است. سری بازی های مسابقه ای محبوب مسابقات بی پروا بازگشته است ، این بار با مسیرهای آلوده تر ، مبارزات و رقابت های حماسی و بسیار هیجان انگیز در میان خودروها ، گرافیک فوق العاده چشم گیر ، اضافه شدن خودروها و کامیون های جدید و تعدادی دیگر از قابلیت های جدید 

 

 

 دانلود بازی Bus Simulator 2015 2.1 – شبیه سازی اتوبوس برای اندروید + پول بی نهایت 0

دانلود بازی Bus Simulator 2015 2.1 – شبیه سازی اتوبوس برای اندروید + پول بی نهایت

Bus Simulator 2015 2.1 نام یک بازی جدید جهت شبیه سازی رانندگی اتوبوس است ، در صورتی که شما هم از دوست داران رانندگی این وسیله نقلیه هستید ، به شما پیشنهاد می کنیم این بازی بسیار زیبا را از دست ندهید ! در جریان بازی Bus Simulator 2015 شما به یک راننده واقعی اتوبوس تبدیل شده و مهارت های خود را در این زمینه به چالش می کشانید. دانلود بازی Truck Simulator 3D با لینک مستقیم و به صورت رایگان از ادامه مطلب.

 

 

 دانلود بازی Sniper Shoot War 3D 2.3 – شلیک تک تیر انداز برای اندروید 0

دانلود بازی Sniper Shoot War 3D 2.3 – شلیک تک تیر انداز برای اندروید

Sniper Shoot War 3D 2.3 بازی جدیدی در سبک تیراندازی اول شخص برای طرفداران این دسته از بازی ها مخصوص کاربران گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. در بازی Sniper Shoot War 3D ، شما در نقش یک تک تیر انداز ظاهر می شوید که وظیفه تیر اندازی به تروریست ها و از بین بردن اهداف شوم آنان را بر عهده دارید.

 

 

 دانلود بازی Motorcycle Driving 3D 1.4.0 – موتور سواری اندروید 0

دانلود بازی Motorcycle Driving 3D 1.4.0 – موتور سواری اندروید

Motorcycle Driving 3D 1.4.0 بازی جدیدی برای دوست داران موتور سیکلت و موتور سواری است ! بازی جدید Motorcycle Driving 3D ، به شما این فرصت را می دهد که مهارت های هدایت موتور سیکلت خودتان را به نمایش بگذارید. موتور سیکلت خود را در طول مراحل مختلف این بازی هدایت کنید و از شبیه سازی بسیار عالی آن لذت ببرید.

 

 

 دانلود بازی Soccer Stars 3.1.0 – دانلو بازی ستاره های فوتبال برای اندروید 0

دانلود بازی Soccer Stars 3.1.0 – دانلو بازی ستاره های فوتبال برای اندروید

Soccer Stars 3.1.0 نام یک بازی جدید در سبک ورزشی برای دوست داران سری بازی های رومیزی است. در بازی ستاره های فوتبال ، ورزش فوتبال را به گونه ای که تا به حال تجربه نکرده اید بازی کنید ! بازی ستاره های فوتبال یک بازی منحصر به فرد و مبتنی بر فیزیک به صورت آنلاین است که شما در آن در برابر حریفی واقعی از سراسر دنیا قرار می گیرید. دانلود بازی Soccer Stars از ادامه مطلب.