دانلود بازی ELITE ARMY KILLER 1.0.2 – جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید 0

دانلود بازی ELITE ARMY KILLER 1.0.2 – جنگجوی نخبه ارتش برای اندروید

ELITE ARMY KILLER 1.0.2 نام بازی جدیدی در سبک اکشن ، تیراندازی و اول شخص برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. شما یکی از نخبه های جنگی هستید ؛ یک تیرانداز حرفه ای و نخبه از ارتش که برای مردم و سرزمین مادری به جنگ می روید. نشانه گیری دقیقی را انجام داده و سپس شلیک کنید !

 

 

 دانلود بازی Alien Creeps TD 2.1.1 – خزش بیگانگان برای اندروید + پول بی نهایت 0

دانلود بازی Alien Creeps TD 2.1.1 – خزش بیگانگان برای اندروید + پول بی نهایت

Alien Creeps TD 2.1.1 بازی جدیدی در سبک استراتژیک برای گیمرهای گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. بازی Alien Creeps TD به عنوان برترین بازی استراتژیک در 30 کشور مختلف دنیا انتخاب شده است ، بیگانگان بر روی زمینه آمده اند و صلح و آرامش را از دنیا برده اند. آیا شما می توانید زمین را از این بلای تاریخی نجات دهید؟ نبردهایی حماسی و دیوانه وار را در دنیای هیجان انگیز و تخیلی Alien Creeps

 

 دانلود بازی FIFA 16 Ultimate Team 3.2.113 – بازی فوتبال فیفا 16 برای اندروید + دیتا 0

دانلود بازی FIFA 16 Ultimate Team 3.2.113 – بازی فوتبال فیفا 16 برای اندروید + دیتا

FIFA 16 Ultimate Team 3.2.113645 نام عنوانی محبوب در زمینه سری بازی های ورزشی و فوتبالی در دستگاه های اندروید و iOS است. سرانجام پس از مدت ها انتظار ، بازی رسمی فیفا 16 نیز برای دستگاه های اندروید عرضه شد ؛ تجربه ای لذت بخش از این بازی فوق العاده و گرافیکی را می توانید با بالاترین وضوح و کیفیت ممکن در پرچم داران جدید اندرویدی از قبیل HTC Nexus 9 و

 

 

 دانلود بازی Daytona Rush 1.8.8 – مسابقات اتومبیل رانی برای اندروید + پول بی نهایت 1

دانلود بازی Daytona Rush 1.8.8 – مسابقات اتومبیل رانی برای اندروید + پول بی نهایت

Daytona Rush 1.8.8 بازی جدیدی در سبک مسابقات اتومبیل رانی برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. مسابقات جالب و هیجان انگیز ماشین سواری را این بار در پیست های مخصوص تجربه کنید ، دنیایی رنگارنگ با وجود مجموعه ای از خودروهای مدرن و زیبا که هریک از آنان دارای قابلیت هایی منحصر به فرد هستند. در طول مسابقات می توانید با کشیدن انگشتتان بر روی صفحه 

 

 

 دانلود بازی Reckless Racing 3 1.1.8 –دانلود مسابقه بی پروا 3 برای اندروید + پول بی نهایت + دیتا 0

دانلود بازی Reckless Racing 3 1.1.8 –دانلود مسابقه بی پروا 3 برای اندروید + پول بی نهایت + دیتا

Reckless Racing 3 v1.0.9 بازی مسابقه ای حرفه با همراه با 9 فصل جذاب می باشد که برای سیستم عامل اندروید ارائه شده است. سری بازی های مسابقه ای محبوب مسابقات بی پروا بازگشته است ، این بار با مسیرهای آلوده تر ، مبارزات و رقابت های حماسی و بسیار هیجان انگیز در میان خودروها ، گرافیک فوق العاده چشم گیر ، اضافه شدن خودروها و کامیون های جدید و تعدادی دیگر از قابلیت های جدید 

 

 

 دانلود بازی Bus Simulator 2015 2.1 – شبیه سازی اتوبوس برای اندروید + پول بی نهایت 0

دانلود بازی Bus Simulator 2015 2.1 – شبیه سازی اتوبوس برای اندروید + پول بی نهایت

Bus Simulator 2015 2.1 نام یک بازی جدید جهت شبیه سازی رانندگی اتوبوس است ، در صورتی که شما هم از دوست داران رانندگی این وسیله نقلیه هستید ، به شما پیشنهاد می کنیم این بازی بسیار زیبا را از دست ندهید ! در جریان بازی Bus Simulator 2015 شما به یک راننده واقعی اتوبوس تبدیل شده و مهارت های خود را در این زمینه به چالش می کشانید. دانلود بازی Truck Simulator 3D با لینک مستقیم و به صورت رایگان از ادامه مطلب.

 

 

 دانلود بازی Sniper Shoot War 3D 2.3 – شلیک تک تیر انداز برای اندروید 0

دانلود بازی Sniper Shoot War 3D 2.3 – شلیک تک تیر انداز برای اندروید

Sniper Shoot War 3D 2.3 بازی جدیدی در سبک تیراندازی اول شخص برای طرفداران این دسته از بازی ها مخصوص کاربران گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. در بازی Sniper Shoot War 3D ، شما در نقش یک تک تیر انداز ظاهر می شوید که وظیفه تیر اندازی به تروریست ها و از بین بردن اهداف شوم آنان را بر عهده دارید.

 

 

 دانلود بازی Motorcycle Driving 3D 1.4.0 – موتور سواری اندروید 0

دانلود بازی Motorcycle Driving 3D 1.4.0 – موتور سواری اندروید

Motorcycle Driving 3D 1.4.0 بازی جدیدی برای دوست داران موتور سیکلت و موتور سواری است ! بازی جدید Motorcycle Driving 3D ، به شما این فرصت را می دهد که مهارت های هدایت موتور سیکلت خودتان را به نمایش بگذارید. موتور سیکلت خود را در طول مراحل مختلف این بازی هدایت کنید و از شبیه سازی بسیار عالی آن لذت ببرید.

 

 

 دانلود بازی Soccer Stars 3.1.0 – دانلو بازی ستاره های فوتبال برای اندروید 0

دانلود بازی Soccer Stars 3.1.0 – دانلو بازی ستاره های فوتبال برای اندروید

Soccer Stars 3.1.0 نام یک بازی جدید در سبک ورزشی برای دوست داران سری بازی های رومیزی است. در بازی ستاره های فوتبال ، ورزش فوتبال را به گونه ای که تا به حال تجربه نکرده اید بازی کنید ! بازی ستاره های فوتبال یک بازی منحصر به فرد و مبتنی بر فیزیک به صورت آنلاین است که شما در آن در برابر حریفی واقعی از سراسر دنیا قرار می گیرید. دانلود بازی Soccer Stars از ادامه مطلب.

 

 

 دانلود بازی Zombie Tsunami 3.0.1 – سونامی زامبی ها برای اندروید + نسخه بی نهایت 1

دانلود بازی Zombie Tsunami 3.0.1 – سونامی زامبی ها برای اندروید + نسخه بی نهایت

Zombie Tsunami 3.0.1 در این بازی برعکس همیشه شما کنترل زامبی ها را بر عهده دارید و باید انسان ها را به زامبی تبدیل کنید و آن ها را با خود همراه کنید تا بقیه انسان ها را نیز شکست دهید. اما با وجود این محتوای ترسناک بازی Zombie Tsunami دارای گرافیک کارتونی بوده که محدودیت سنی برای آن را از بین می برد و مخاطبان را از هر بازه سنی به سمت خود می کشد.