عضويتبرای عضویت در سایت فرم زیر را پر کنید . دقت داشته باشید که پر کردن تمامی موارد ستاره دار الزامی است . اطلاعات خصوصی شما در صورت فراموشی رمز عبور برای شما کاربرد خواهند داشت لذا از وارد کردن اطلاعات تصادفی و نادرست خودداری کنید :

* نام کاربری :
* کلمه عبور :
* تکرار کلمه عبور :

نام :
محل سکونت :
* آدرس ایمیل :
* تاریخ تولد :
سال: ماه:   روز:
درباره من :

کد امنیتی :
برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*:

با سلام ، لطفا توافق نامه ی زیر را با دقت مطالعه کنید ، در صورت عدم مطالعه ، مای بی سی مسولیتی در قبال حذف شدن پنل کاربری شما در شرایط ذکر شده داخل توافق نامه نخواهد داشت.

 

1 - مدیریت مای بی سی ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین کشور ایران را نیز در نظر داشته باشند تا از این جهت برای مای بی سی مشکلی بوجود نیاید.

 

2 - اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار داده نخواهد شد، مگر با حکم مراجع انتظامی یا قضایی.

 

3 - کاربرانی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند حذف خواهند شد.

 

4 - کاربرانی که اقدام به ترویج خشونت یا موارد مشابه نمایند و یا منافع سایت را به نوعی به خطر بیندازند ، بنابر تصمیم مدیریت بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.

 

موفق و پیروز باشید.


  توافق نامه را به دقت مطالعه کرده ام و با شرایط عضویت موافقم .