دکتر سلام 111 – دانلود کلیپ طنز سیاسی دکتر سلام  _ دانلود تمامی قسمتهای مجموعه کلیپ های دکتر سلام

دکتر سلام 111 – دانلود کلیپ طنز سیاسی دکتر سلام _ دانلود تمامی قسمتهای مجموعه کلیپ های دکتر سلام

دکتر سلام مجموعه طنزیست که با ورود خود به زمینه سیاست سبکی جدید در نقد و اطلاع رسانی تاسیس کرد. دکتر سلام را می توان معروف ترین کلیپ سیاسی فضای مجازی دانست که از صراحت بیان نقد بی طرفانه و هنرمندی دانشجویان خبرگزاری دانشجو بهره می برد. این کلیپ هر هفته در روز های یکشنبه توسط سایت خبرگزاری دانشجو عرضه می گردد. هم اکنون می توانید مجموعه دکتر سلام را از ادامه مطلب دانلود نمایید.

 

 

 

دکتر سلام

 

| تمامی قسمت های کلیپ دکتر سلام با کیفیت بالا |

 

دکتر سلام 111 اضافه شد …

 

مجموعه دکتر سلام که کار خود را پیش از انتخابات شروع کرده هم اکنون از مخاطبین و طرفداران زیادی بهره می برد،این طرفداران مایلند وقایع سیاسی روز را از از زبان طنز کلیپ محبوب خود، دکتر سلام بشنوند.

 

دکتر سلام حقایق سیاسی روز را با زبانی طنز و عامیانه بیان می کند که همین مساله باعث افزایش محبوبیت این مجموعه شده است. این مجموعه سعی می کند با استفاده از هنر طنز پردازی و هم چنین کلیپ ها و صحنه های گلچین شده از میان فیلم های متنوع بر زیبایی و طنز گونه بودن مجموعه خود بپردازد. در ضمن جای دارد به نوبه خودمان به مسئولین و دست اندرکاران این مجموعه به دلیل بازخورد موفق این مجموعه تبریک گفت که حتی بعضی از مجموعه های سیاسی سیمای جمهوری اسلامی را نیز تحت تاثیر خود قرار داده.

 

مشخصات

X

برچسب ها: دانلود کلیپ طنز دکتر سلام , دانلود دکتر سلام جدید , دانلود فیلم دکتر سلام , دانلود کلیپ سیاسی دکتر سلام , دانلود کلیپ دکتر سلام , دانلود کلیپ های دکتر سلام , کلیپ دکتر سلام , دکتر سلام خبرگزاری دانشجو , دکتر سلام جدید , دکتر سلام 100 , دکتر سلام 110 , دانلود قسمت 111 کلیپ دکتر سلام , دانلود قسمت 111 کلیپ سیاسی دکتر سلام , دانلود قسمت 111 دکتر سلام


نظرات

نکته :
- نظرات شما ممکن است پس از تائید مدیر نمایان شود.
- لطفا از زبان پارسی برای نظر دادن استفاده کنید  1. هیچ نظری ثبت نشده است

    شما اولین نفر باشید !

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CAPTCHA Image Reload Image