سرفیس استودیو محصول جدید مایکروسافت خواهد بود

سرفیس استودیو محصول جدید مایکروسافت خواهد بود

مایکروسافت چند روز دیگر کنفرانس سخت افزاری خودش را برگزار می‌کند. کنفرانسی که در آن محصولات سرفیس جدیدی معرفی خواهد شد. شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که یکی از محصولات جدید مایکروسافت کامپیوتر بدون کیس (All-in-One) خواهد بود. در ادامه با مای بی سی همراه باشید.

 

microsoft-s-surface-all-in-one-pc-is-real-but-may-not-launch-this-year-506025-2

 

حالا شایعات جدید می‌گویند که کامپیوتر بدون کیس مایکروسافت با نام «سرفیس استودیو» (Surface Studio) راهی بازار می‌شود. به نظر می‌رسد که مایکروسافت چند نام تجاری جدید ثبت کرده که بین آن‌ها Surface Dial، Dial و Surface Studio دیده می‌شود. حالا از کجا مشخص شده که این اسم‌ها توسط مایکروسافت ثبت شده‌اند؟ به‌تازگی شرکتی در کشور اسلوونی قصد داشته این اسم‌ها را ثبت کند؛ اما متوجه شده که تمام این نام‌ها قبلا ثبت شده‌اند و مالک آن‌ها مایکروسافت است.  حالا شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که این اسم‌ها مربوط به محصولات جدیدی می‌شوند که قطعا تا دو روز دیگر معرفی می‌شوند.

 

تمام این نام‌های تجاری جزو گروه نرم افزار و سخت افزار قرار گرفته‌اند و به همین دلیل به نظر می‌رسد که مربوط به کامپیوتر بدون کیس مایکروسافت باشند. البته این شرکت هنوز هیچ کدام از شایعات منتشر شده را تایید نکرده است.

 

 

 

منبع: mag.digikala.com

نویسنده مطلب: سید حسن حسینی

سید حسن حسینی

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!