مایکروسافت کامپیوتر همه فن حریف Surface Studio را معرفی کرد

مایکروسافت کامپیوتر همه فن حریف Surface Studio را معرفی کرد

یکی از محصولاتی که امشب در کنفرانس مایکروسافت انتظار معرفی‌اش را داشتیم یک کامپیوتر بدون کیس (All-in-One) بود. مایکروسافت واقعا چنین محصولی را معرفی کرد. کامپیوتر بدون کیس مایکروسافت، Surface Studio نام دارد و مایکروسافت درباره‌اش می‌گوید این کامپیوتر می‌تواند شیوه‌های تولید، آفرینش و آموزش را متحول کند.

 

Untitled-1

شاید بخش مهمی از تلاش مایکروسافت در ساخت این کامپیوتر All-in-One به قابلیت‌های ۳D باز گردد. این کامپیوتر در کنار معرفی آپدیت جدید ویندوز ۱۰ با نام Windows 10 Creators Update معرفی شد و می‌دانیم بروزرسانی جدید ویندوز ۱۰ بر تسهیل ساخت محتواهای سه‌بعدی متمرکز است.

 

مایکروسافت می‌گوید این سیستم باریک‌ترین نمایشگر LCD ای را دارد که تا به حال ساخته شده است. نمایشگری با عرض ۱۲٫۵ میلی‌متر. این نمایشگر لمسی پوشش آلومینیومی و ۱۳٫۵ میلیون پیکسل دارد، یعنی میزانی بیش از ۶۳ درصد یک تلویزیون ۴K.

 

در این سیستم کارت گرافیکی GTX 980M شرکت انویدیا به کار رفته است.

 

کامپیوتر بدون کیس استودیو مجموعه‌ای از لوازم جانبی هم دارد، لوازمی مثل Surface Pen یا Surface Dial، گجتی که با آن دستورات بخصوصی را هنگام کار برای‌تان انجام می‌دهد مثل کم و زیاد کردن صدا یا نور صفحه.

 

این دستگاه امکانات اتصالی خوبی هم دارد؛ صدا، کارت SD،  اترنت و ۴ پورت USB 3.0. در Surface Studio میکروفون درونی هم گذاشته‌اند که با آن به آسانی می‌توانید با دستیار صوتی کورتانا به تعامل بپردازید.

 

نهایتا باید گفت که قیمت این کامپیوتر بدون کیس ۲۹۹۹ دلار است و پیش خرید آن هم از همین امروز آغاز شده است.

 

11jpg
 
10
 
9
 
8
 
SSP_386.0
 
3
 
SSP_347.0
 
6
 
2
 
1
 
4
 
7
 
14jpg
 
13
 
12
 

 

 

منبع: mag.digikala.com

نویسنده مطلب: سید حسن حسینی

سید حسن حسینی

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!