Connect Coin گجت جدید موتورولا برای افراد فراموش کار

Connect Coin گجت جدید موتورولا برای افراد فراموش کار

دو سال پیش موتورولا گجتی به نام Keylink معرفی کرد که با کمک اپلیکیشن Motorola Connect به شما در پیدا کردن کلیدها، تلفن هوشمند و سایر ابزارهای‌تان کمک می‌کرد. در ادامه این خبر با مای بی سی همراه باشید تا با گجتی جدید از این شرکت آشنا شوید.
 
Motorola-Connect-Coin-Keylink-Bluetooth-SDL795571312-1-8c1ba
 
 
موتورولا اکنون گجتی جدید تحت عنوان Connect Coin معرفی کرده که مجهز به GPS است و با کمک بلوتوث نسخه ۴ به گوشی متصل می‌شود. باتری کانکت‌‌کوین قابل تعویض است اما یک سال دوام می‌آورد.
 
 
برای پیش‌گیری از اخطارهای مکرر در خانه و محل کار، می‌توان برای آن شعاعی از فاصله امن با گوشی یا دسته‌کلیدی که کانکت‌کوین به آن متصل است را مشخص کرد. این شعاع امن با کمک ردگیری اتصال گوشی به یک وای‌فای توسط این گجت تشخیص داده می‌شود و به محض دور شدن از وای‌فای مربوطه، این شعاع امن به صورت خودکار از بین می‌رود.
 
 
vePhK9Mz18yb0z1P5D4FEkZl03css9bLJIQ3z1z1
 
 
روی این گجت یک کلید هم تعبیه شده که با کمک آن می‌توانید به گوشی دستور عکس‌برداری از راه دور را بدهید. همچنین امکان کنترل موسیقی نیز با کمک کانکت‌کوین وجود دارد. به‌علاوه هنگامی که در خطر هستید، می‌توانید پیغام کمک را به همراه مکانی که در آن هستید برای دوستان یا خانواده خود ارسال کنید.
 
 
این گجت کاربردی در رنگ‌های مختلف و ابتدا در آسیا عرضه خواهد شد و پس از مدت کوتاهی در کل دنیا ارایه می‌شود.
 
 
کانکت کوین با کمک اپی به نام Hubble که برای همین گجت طراحی شده روی اندروید و iOS قابل استفاده است.
 
 
 
 
 

منبع: mag.digikala.com

نویسنده مطلب: سید حسن حسینی

سید حسن حسینی

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!