اسکوتر برقی شیائومی را ببینید

اسکوتر برقی شیائومی را ببینید

شیائومی کم‌کم خودش را به یکی از نام‌های مطرح تکنولوژی تبدیل می‌کند. این شرکت که قبلا تنها تلفن همراه هوشمند می‌ساخت در حال حاضر گجت پوشیدنی، هدست واقعیت مجازی، پهپاد و حتی موتور الکتریکی هم تولید می‌کند. حالا این شرکت یک اسکوتر برقی با نام Mi Electric Scooter هم معرفی کرده است. در ادامه با مای بی سی همراه باشید.

 

xiaomi-electric-scooter-3

 

طراحی این اسکوتر کاملا شبیه به مدل‌های معمولی است و تفاوتی با آن‌ها ندارد؛ اما برقی بودن آن باعث شده که بتوان بدون مصرف کردن انرژی زیاد با سرعت بیشتری حرکت کرد. اسکوتر شیائومی به شکی طراحی شده که بتوان به راحتی آن را حمل کرد. این اسکوتر از مفصل‌های مختلفی تشکیل شده که باعث شده‌اند تا کاربران بتوانند این محصول را به راحتی جمع کنند. وزن کلی Mi Electric Scooter هم به ۱۲٫۵ کیلوگرم می‌رسد و حمل کردن آن با دست کار تقریبا راحتی است.

 

اسکوتر جدید شیائومی به یکسری چراغ LED هم مجهز شده تا کاربران در شب هم بتوانند از آن استفاده کنند. کاربران با این محصول می‌توانند با سرعت ۲۵ کیلومتر بر ساعت حرکت کنند. از سیستم ترمز دوگانه به همراه E-ABS برای چرخ جلو استفاده شده و چرخ عقب از ترمز‌های دیسکی بهره می‌برد.

 

شیائومی قیمت ارزانی برای این محصول در نظر گرفته و گفته که از دو روز دیگر هم راهی بازار می‌شود.

 

 

 

منبع: mag.digikala.com

نویسنده مطلب: سید حسن حسینی

سید حسن حسینی

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!