دانلود Plotagon 1.10.0 – دانلود نرم افزار طراحی انیمیشن های کوتاه

دانلود Plotagon 1.10.0 – دانلود نرم افزار طراحی انیمیشن های کوتاه

Plotagon 1.10.0 نام نرم افزاری جدید به منظور فراهم سازی امکان ساخت و طراحی انیمیشن های هنرمندانه است. اگر شما هم دوست دارید که برای یک بار هم که شده کارگردان یک انیمیشن کوتاه باشید ، Plotagon می تواند امکاناتی را در زمانی بسیار کوتاه برای شما فراهم آورد. به کمک نرم افزار Plotagon

 

 

 

دانلود Plotagon

 

| نرم افزار طراحی انیمیشن های کوتاه |

 

، شما درست همانند یک کارگردان حرفه ای دنیای انیمیشن سازی ، بر صندلی خود تکیه زده و مراحل کار را به دست می گیرید. نرم افزار Plotagon شما را قادر می سازد که بتوانید انیمیشن هایی کوتاه را با شیوه هایی خلاقانه ایجاد کنید و در معرض دید دیگران قرار دهید تا از میزان ذوق و شوق هنری شما به وجد بیایند.

 

به جای آنکه وقت خود را بری طراحی اشیاء سه بعدی با جزئیات بالا هدر دهید ، Plotagon شما را در نقش کارگردان این پروژه قرار می دهد ! این نرم افزار به شما این امکان را می دهد که با چند کلیک ساده ، تنظیمات خاصی را انجام دهید و با استفاده از مدل های از پیش آماده شده ، آنان را درست مطابق سلیقه خودتان به حرکت درآورید. شما به سادگی می توانید با انتخاب صحنه یا سکانس مورد نظرتان ، شخصیت های خود را به تایم لاین وارد کرده و دیالوگ های مورد نظر خود را به آن ها اختصاص دهید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار Plotagon را دریافت نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار Plotagon :

– دارا بودن ابزارهای از پیش آماده شده مناسب برای ساخا آثار هنری زیبا

– ساخت انیمیشن های کوتاه تأثیر گذار

– مناسب برای ویدیوهای تبلیغاتی فانتزی

– امکان تعریف دیالوگ برای شخصیت ها

– دارا بودن شخصیت های از پیش طراحی شده

 

 

مشخصات 

نویسنده مطلب: سید حسن حسینی

سید حسن حسینی

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!