دانلود بازی Sniper Shoot War 3D 2.3 – شلیک تک تیر انداز برای اندروید

دانلود بازی Sniper Shoot War 3D 2.3 – شلیک تک تیر انداز برای اندروید

Sniper Shoot War 3D 2.3 بازی جدیدی در سبک تیراندازی اول شخص برای طرفداران این دسته از بازی ها مخصوص کاربران گوشی ها و تبلت های اندرویدی است. در بازی Sniper Shoot War 3D ، شما در نقش یک تک تیر انداز ظاهر می شوید که وظیفه تیر اندازی به تروریست ها و از بین بردن اهداف شوم آنان را بر عهده دارید.

 

 

 

دانلود بازی Sniper Shoot War 3D برای اندروید

 

| بازی شلیک تک تیر انداز برای اندروید |

 

مهم ترین وظیفه شما مبارزه با تروریست ها و پایگاه های مخفیانه آنان در X City است. نحوه کنترل و تیراندازی در این بازی بسیار ساده است ، با انگشت دست چپ خود می توانید کاراکتر بازی را حرکت دهید ، با انگشت دست راست خود می توانید نشانه گیر اسلحه رو به طور دقیق بر روی هدف خود تنظیم نمایید و سپس با یک شلیک کشنده ، تروریست ها را از پای درآورید.

در این بازی ، شما به مجموعه ای تقریبا کامل از انواع مهمات ، اسلحه ها ، خشاب ها ، ابزارهای امداد اولیه و … از جمله Deagle, M4A1, AWP, AW50, AS50, Bomb, Medical Kit. Deagle, M4A1, AWP, AW50, AS50, Bomb, Medical Kit دسترسی کامل دارید. در واقع این جنگ ، یکی از مهم ترین مأموریت ها و وظیاف شما در این بازی به شمار می آید ، پس با کشتن تروریست ها ، مقدار دارایی خود را افزایش دهید و از اسلحه های جدیدتر برای نابودی دشمنان استفاده نمایید. هم اکنون می توانید بازی Sniper Shoot War 3D را با لینک مستقیم و به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

Sniper Shoot War 3D1 Sniper Shoot War 3D2 Sniper Shoot War 3D3 Sniper Shoot War 3D4

 

 

مشخصات

نویسنده مطلب: سید حسن حسینی

سید حسن حسینی

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!