دانلود بازی پرسیتی – شهر پارسی برای اندروید

دانلود بازی پرسیتی – شهر پارسی برای اندروید

پرسیتی – شهر پارسی نسخه 0.9.35.3007 نام یک بازی ایرانی جدید در سبک سری بازی های استراتژیک از سوی استودیوی بازی سازی تاد است. یک عنوان جدید و موفق دیگر از سوی سازندگان بازی فروت کرفت با بیش از 1 میلیون دانلود ! پرسیتی به معنای شهر پارسی ، یک بازی استراتژیک است که شما در آن می بایست شهر پارسی خود را بسازید 

 

 

 

دانلود بازی پرسیتی برای اندروید

| بازی شهر پارسی برای اندروید |

 

و آن را گسترش دهید تا در رتبه بندی برترین پلیرهای ایرانی بازی پرسیتی قرار بگیرید. در بازی شهر پارسی ، شما همراه با مشاور خود به سرزمین پدری تان بازگشته اید و چیزی جز خرابه های باقی مانده در آن نمی بینید. حال این وظیفه شماست با تمرکز بر نیازهای مختلف شهر پارسی ، توسعه و آبادانی آن را به دست بگیرید.

 

شکوه شهر پارسی (ایرانی) در انتظار شماست ! بازی را با نیازهای اولیه مردم و فعالیت های کشاورزی آغاز کرده و رفته رفته با دست یابی به تکنولوژی ساختمان های بزرگ و با شکوه ، فرهنگ و آبادانی را به این سرزمین هدیه کنید. در بازی شهر پارسی ، تعداد 30 ساختمان مختلف برای احداث وجود دارد که می توانید در محوریت داستان بازی به کمک آنان 70 محصول مختلف را پرورش دهید و نیازهای مردم را برطرف سازید. دارا بودن اصالت ایرانی در عمق گیم پلی بازی و سفری تاریخی به دوران ایران قدیمی ، از جمله نکات جذاب این بازی به شمار می روند. هم اکنون می توانید بازی پرسیتی را با لینک مستقیم و به صورت رایگان دریافت نمایید.

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

percity1 percity2 percity3 percity4

 

 
 
مشخصات

نویسنده مطلب: سید حسن حسینی

سید حسن حسینی

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!